Badanie zgodności kodu DNA

Chcesz ustalić rzeczywisty bieg wydarzeń? Zastanawiasz się nad ustaleniem ojcostwa, identyfikacją śladów biologicznych, identyfikacją ciała zmarłej osoby? A może podejrzewasz swojego partnera o zdradę lub chcesz ustalić stopień pokrewieństwa? Pomoc detektywa pomoże uniknąć Ci wielu komplikacji i znacznie przyspieszy ten proces. Dzięki nowoczesnej możliwości i wdrożeniu jej w nasze działanie możemy zaoferować Ci badanie zgodności kodu DNA. Zebranie materiału biologicznego w odpowiedni sposób pozwoli na uzyskanie wiarygodnych i rzetelnych wyników. W ten sposób skrywana przez lata prawda nareszcie wyjdzie na jaw. W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Co daje zebranie materiału genetycznego?

JR-Detektyw gwarantuje swoją pomoc z zakresu ustalania ojcostwa, pokrewieństwa, identyfikacji osób i udaremnienia zdrady małżeńskiej. Od lat zajmujemy się wykonywaniem zebrania materiału genetycznego, który pozostaje niezbędny do przeprowadzenia badań DNA. Nasi profesjonaliści, mogą pomóc Ci w wykonaniu tego typu testów i zebraniu materiału genetycznego, co pozwoli na uzyskanie niepodważalnych i wiarygodnych dowodów.

W celu wykonania testów DNA, które potwierdzą lub wykluczą ojcostwo, wykorzystuje się substancję chemiczną. Niezbędne pozostaje uzyskanie do badania włosów z cebulkami, paznokci, naskórka, wydzieliny ojca lub gumy do żucia. W przypadku potrzeby dokonania identyfikacji śladów biologicznych niezbędne jest zgromadzenie śladowych ilości śliny, potu, krwi lub nasienia. W ten sposób istnieje możliwości uzyskania odpowiedzi na pytania związane ze zdradą małżeńską.

Nasze biuro detektywistyczne pozwala na współpracę, której efektem staje się uzyskanie wiarygodnego wyniku badań. Potrzebujesz naszej pomocy? Skontaktuj się jeszcze dziś i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *