Pomoc w odnalezieniu rodziny

pomoc w odnalezieniu rodziny

W swoich codziennych działaniach kierujemy się zasadą, że nie ma rzeczy niemożliwych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z przewrotności losu. Z tego też względu w swojej ofercie umieściliśmy usługi, które z pewnością dla niektórych czytelników mogą budzić niemałe powody do zdziwienia. Jeśli jednak zaliczasz się do części osób, które poszukują rodziców biologicznych i rodzeństwa na przykład ze względu na adopcję, nie musisz działać na własną rękę. Profesjonalny detektyw jest w stanie Ci pomóc.

Poszukiwanie rodziny biologicznej

Bez względu na to, czy dowiedziałeś się o swojej sytuacji niedawno, czy byłeś poinformowany o adopcji od samego początku, z pewnością przyjdzie taki moment w Twoim życiu, kiedy zechcesz poznać rodziców czy potencjalne rodzeństwo choćby z czystej, ludzkiej ciekawości.

Poszukiwanie rodziców biologicznych i rodzeństwa w sytuacji, gdy rodzina została z jakichkolwiek powodów rozdzielona, nie tylko pozostaje bolesnym procesem, ale również rzadko kiedy jest przeprowadzone z powodzeniem. Osoby, poszukujące swoich korzeni, odkrywają wiele tajemnic. Ponadto, strach związany z brakiem dostatecznej wiedzy o tym, gdzie poszukiwać niezbędnych informacji, jest kwestią powodującą zahamowanie toczących się procesów. W tak delikatnej, a zarazem niezwykle ważnej dla dalszego funkcjonowania sytuacji, warto rozważyć opcję skorzystania z pomocy prywatnego detektywa.

Pomoc detektywa w odnalezieniu rodziny biologicznej

Warto wiedzieć, że rodziny biologicznej może szukać wyłącznie dziecko. Poszukiwania nie mogą inicjować rodzice. Prawo, jakie obecnie obowiązuje, chroni potomków, kładąc duży nacisk na brak prawdopodobieństwa przekazania biologicznym rodzicom aktualnych danych osobowych ich dziecka. Żadna państwowa instytucja, nie zdecyduje się na przekazanie im jakichkolwiek informacji. Należy także podkreślić, że adoptowane dzieci mogą rozpocząć poszukiwania swojej biologicznej rodziny dopiero po ukończeniu osiemnastego roku życia.

Aby poszukiwanie rodziców biologicznych i rodzeństwa zakończyło się sukcesem, warto skorzystać z pomocy prywatnego detektywa. Usługi naszej agencji detektywistycznej JR Detektyw obejmują opiekę nad sprawą od początku jej trwania aż do samego końca. Dzięki pomocy ekspertów, w przypadku sfinalizowania poszukiwań, obydwie strony otrzymują niezbędny czas na oswojenie się z nową dla nich sytuacją.