Wykrywanie zdrady

wykrywanie zdrad łódź

Nad Twoim związkiem zatrzymała się burzowa chmura? Coraz częściej unikacie wspólnych rozmów? A może masz wrażenie, że partner coś przed Tobą ukrywa? Jeśli podejrzewasz, że Waszej relacji pojawiła się osoba trzecia, pomożemy zwrócić Ci uwagę na pewne symptomy, które potwierdzą bądź zaprzeczą Twoim przypuszczeniom! Jesteśmy biurem detektywistycznym, który w dyskretny, lecz skuteczny sposób wykrywa zdrady.

Postęp technologiczny ułatwia dostęp do różnorodnych informacji. Zawieranie nowych znajomości jest dziś banalnie proste. To znacznie zwiększa potencjalne prawdopodobieństwo wystąpienia romansów nawet w szczęśliwych związkach z długim stażem. Niewierność można maskować na wiele sposób. Jeśli podejrzewasz partnera/partnerkę o zdradę – dzięki naszemu poradnikowi dowiesz się jak ją zdemaskować. Zapraszamy do lektury, która wskaże Ci najczęstsze oznaki niewierności.

Dowody zdrady małżeńskiej

1. Nagła chęć zmiany swojej sylwetki zawsze budzi kontrowersje. Nasza druga połówka zaczyna intensywnie trenować, zdrowo się odżywiać? Jej szafa zostaje zapełniona nową, modną odzieżą i eleganckimi dodatkami? To powinno wzbudzać podejrzenia.

2. Twój partner zaczął proponować nowe techniki seksualne? Wcześniej stronił od tego typu praktyk i zawsze stawiał na tradycyjne metody uprawiania miłości. A może wręcz przeciwnie – od pewnego czasu nie wykazuje chęci na upojne chwile przy Twoim boku? W takim razie bardzo możliwe, że zaspokaja swoje potrzeby seksualne z kimś innym.

3. Partner nagle zmienił swoje nawyki – więcej pracuje, wcześniej wychodzi z domu? Bardzo często udaje się na delegacje i wyjazdy integracyjne? Nie stroni od wieczornych wypadów do pobliskiego baru? Jeśli pokochał nadgodziny – miej się na baczności i trzymaj rękę na pulsie! Sprawdź, czy podczas jego nieobecności kontakt z nim nie jest utrudniony.

4. Podejrzewasz zdradę? Sprawdzaj paragony, faktury, historie konta bankowego. Poproś o wyjaśnienia wszystkich tajemniczych transakcji. Jeśli z pełną premedytacją kłamie – Twoje podejrzenia mogą mieć rzeczywiste odzwierciedlenie.

5. Jego/ Jej telefon komórkowy i laptop nigdy wcześniej nie były zabezpieczone hasłem, a teraz jest inaczej? Partner szyfruje swoje prywatne urządzenia oraz służbowe dokumenty tak, jakby miał coś do ukrycia? Pamiętaj, że bilingi, SMS-y i maile to niezliczone źródło dowodów. Przy odrobinie cierpliwości jesteś w stanie dowiedzieć się niemalże wszystkiego.
Zdrada w małżeństwie – pomoc detektywa

Działanie na własną rękę może nie przynieść imponujących rezultatów. Zbieranie solidnych dowodów zdrady małżeńskiej wymaga cierpliwości i stawiania przemyślanych kroków.

Masz podejrzenia? Coś Cię nie pokoi? Nie trwaj dłużej w niepewności. Powierz zadanie profesjonalistom.