Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bestfood/domains/jr-detektyw.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bestfood/domains/jr-detektyw.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663
Usługi detektywistyczne cena, cennik usług detektywistycznych

+48 513 716 244

biuro@jr-detektyw.pl

cennik JR Detektyw

Cennik detektywa ustalany jest indywidualnie i musi taki być. Wykonanie konkretnej usługi może zająć mniej lub więcej czasu, może zaangażować jednego detektywa albo cały zespół, może też wymagać użycia rozmaitych środków technicznych. Z tego powodu nie można powiedzieć wprost, że detektyw cennik mógłby ustalić z góry, czy to w formie sztywnych cen, czy nawet dość szerokich widełek.

Jak uzyskać wycenę usługi detektywistycznej?

  • Skontaktuj się z nami dowolnym kanałem.
  • Przedstaw swój problem tak dokładnie, jak potrafisz. Pamiętaj, że to, co wydaje się detalem, też wpływa czasem na cenę.
  • Porozmawiaj z naszym pracownikiem o swoich oczekiwaniach.
  • My ze swojej strony przedstawimy wycenę usługi detektywistycznej.
  • Opowiemy, dlaczego będzie kosztowała akurat tyle: nie bierzemy wycen z sufitu, one wynikają z realny kosztów, a te masz prawo znać.

Jak obniżyć cenę usługi detektywa?

Oczywiście sprawy detektywistyczne w Łodzi będą z reguły tańsze, niż podobny problem, którego rozwiązanie wymagałoby rozjazdów po całym kraju. Ale nie jesteśmy taksówkarzami, żeby rozliczać się z tobą za przejechane kilometry. Możemy jednak na podstawie własnego doświadczenia powiedzieć, jakie są warunki uzyskania niższej wyceny.

  • W wielu sprawach liczy się czas, a „świeższą” sprawę można łatwiej rozwiązać, więc będzie to tańsze. Ma to duże znaczenie na przykład w przypadku poszukiwań osób zaginionych, a także windykacji i wielu innych problemów.
  • Im więcej powiesz detektywom na początku, tym mniej będziemy szukali na ślepo. Detektyw cennik uzależnia również od złożoności sprawy, a tę możesz do pewnego stopnia zmniejszyć, podając nam maksymalną ilość szczegółów.
  • Jeśli w trakcie prowadzenia sprawy, coś ci się przypomni albo zechcesz coś zmienić, od razu się z nami skontaktuj. W ten sposób unikniemy generowania niepotrzebnych kosztów.

Dlaczego inni mają taniej?

Ani przez chwilę nie udajemy najtańszego biura detektywistycznego w Łodzi. Nie jesteśmy najtańsi. Za to chcemy być najlepsi i tego też nie musimy udawać. Ale jeśli chcesz, możesz próbować oszczędzić, wynajmując detektywa z małym doświadczeniem, „nową” licencją, do której zdobycia potrzeba przede wszystkim wniesienia opłaty za egzamin czy nawiązując współpracę z biurem, które ma mniej sprzętu przydatnego w zdobywaniu skutecznego materiału dowodowego. Jeśli zadzwonisz do nasz, poznasz wycenę razem z uzasadnieniem. Nie ukrywamy cennika ze złośliwości: po prostu naprawdę nie da się go przygotować, ale możemy ci obiecać, że nasze usługi są warte każdej wydanej na nie złotówki.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!!

Call Now ButtonZadzwoń teraz