Cennik

Cennik detektywa ustalany jest indywidualnie i musi taki być. Wykonanie konkretnej usługi zajmuje mniej lub więcej czasu, angażuje jednego detektywa albo cały zespół, może też wymagać użycia rozmaitych środków technicznych.

Detektyw cennik mógłby ustalić z góry, czy to w formie sztywnych cen, czy nawet dość szerokich widełek. Jednak w praktyce wzorcowy cennik nie ma zastosowania. Na ostateczny kształt kosztów usług detektywistycznych ma wiele czynników. Stąd z wyceną zlecenia wstrzymujemy się do momentu wywiadu z klientem i pozyskania od niego wszelkich informacji dotyczących jego sprawy.

Jak uzyskać wycenę usługi detektywistycznej?

• Skontaktuj się z nami dowolnym kanałem.

• Przedstaw swój problem tak dokładnie, jak tylko potrafisz. Pamiętaj, że to, co według Ciebie wydaje się detalem, może wpłynąć na cenę usługi.

• Porozmawiaj z naszym pracownikiem o swoich oczekiwaniach.

• Na podstawie informacji uzyskanych od Ciebie, określimy cenę za nasze usługi detektywistyczne.

• Wyjaśnimy Ci, co składa się na wycenę zlecenia. Przedstawimy realne koszty Twojej sprawy, które masz prawo znać.

Jak obniżyć ceny usług detektywistycznych?

Oczywiście ceny usług prywatnego detektywa w Łodzi będą z reguły tańsze, niż koszt sprawy, której rozwiązanie wymagałoby rozjazdów po całym kraju. Bez obaw, nie będziemy rozliczać się z Tobą za przejechane kilometry. Możemy jednak na podstawie własnego doświadczenia powiedzieć, jakie są warunki uzyskania niższej wyceny.

Nie zwlekaj!

• W wielu sytuacjach naszych klientów liczy się czas. „Świeższą” sprawę można rozwiązać łatwiej, generując mniejsze koszty. Ma to duże znaczenie, m.in. w przypadku poszukiwań osób zaginionych, a także windykacji i wielu innych problemów.

Powiedz wszystko, co wiesz.

• Im więcej powiesz detektywom na początku, tym mniej będziemy szukali na ślepo. Prywatny detektyw cennik uzależnia również od złożoności sprawy. Do pewnego stopnia możesz rozwiązać „supeł” skomplikowania, podając nam maksymalną ilość szczegółów.

• Jeśli w trakcie prowadzenia sprawy, przypomną Ci się istotne fakty albo zechcesz coś zmienić, od razu się z nami skontaktuj. W ten sposób unikniemy generowania niepotrzebnych kosztów.

Interesują Cię informacje na temat cennika prywatnego detektywa i tego, co wpływa na koszt usług? Przejdź do artykułu wyjaśniającego, ile kosztuje wynajęcie detektywa.

Cennik prywatnego detektywa – dlaczego inni mają taniej?

Nie akcentujemy tego, że ceny usług naszego biura detektywistycznego w Łodzi są najniższe. Nie, nie jesteśmy najtańsi. Za to jesteśmy najlepsi w tym, co robimy.

Jeśli chcesz, możesz próbować oszczędzić, wynajmując detektywa ze skąpym doświadczeniem i „nową” licencją. Oczywiście, cenny biura detektywistycznego, które dysponuje uboższym sprzętem, niezbędnym do skutecznego pozyskiwania materiału dowodowego, będą niższe. Pytanie, czy naprawdę chcesz inwestować swoje pieniądze w bylejakość?

Skorzystaj z usług agencji detektywistycznej JR Detektyw i postaw na jakość, profesjonalizm oraz doświadczenie. Jeśli zadzwonisz do nas, poznasz wycenę razem z rozsądnym uzasadnieniem.

Nie ukrywamy cennika, bo nie mamy nic do ukrycia. Po prostu każdy klient to zupełnie inna historia. Mierzenie ich wszystkich jedną miarą byłoby niesprawiedliwe. Prawda?