+48 513 716 244

biuro@jr-detektyw.pl

Detektyw w Zgierzu

Detektyw Zgierz

W ostatnich latach w Zgierzu zaczęło działać wielu prywatnych detektywów. Obserwowaliśmy to ze spokojem, będąc jednym z pierwszych biur, które swoim zasięgiem objęło to miasto. Dziś nadal pozostajemy jednym z liderów, a to, że nie bywa o nas głośno, jest świetnym dowodem profesjonalizmu i dyskrecji.

Prywatny detektyw Zgierz: kim jesteśmy

Jesteśmy łódzką agencją detektywistyczną i w niedługim czasie po otwarciu naszego biura zdecydowaliśmy się również na objęcie ochroną Zgierza. Nasi detektywi mają wszystkie wymagane pozwolenia i licencje, a poza tym cały czas wszyscy się szkolimy i zdobywamy nowe umiejętności, które wprawdzie nie są wymagane przez prawo, ale w praktyce pozwalają nam działać szybciej, lepiej i skuteczniej.

Jesteśmy doświadczoną agencją detektywistyczną – pracuje dla nas wielu znakomitych specjalistów, którzy zapewniają bezpieczeństwo i komfort w bardzo różnych sytuacjach: od zbierania dokumentacji na potrzeby spraw rozwodowych, przez wykrywania podsłuchów w pojazdach, aż po kompleksowe zabezpieczenie spotkań biznesowych z partnerami strategicznymi.

Oferta biura detektywistycznego w Zgierzu

Nasza oferta jest regularnie rewidowana i dostosowywana do oczekiwań klientów. Dołączamy tam kolejne usługi w odpowiedzi na coraz to nowe pojawiające się zagrożenia: odzyskiwanie danych z nośników, dysków i telefonów, wykrywanie podsłuchów w mieszkaniach, firmach i pojazdach itd.

Dla osób prywatnych

  • Pomoc w sprawach rozwodowych.
  • Pomoc w sprawach o alimenty i ochrona przed wyłudzeniami alimentów.
  • Wykrywanie trackerów GPS i podsłuchów w pojazdach.
  • Ustalenia majątkowe.
  • Rozszerzona kontrola rodzicielska.

Dla klientów biznesowych

  • Weryfikacja wiarygodności kontrahentów.
  • Odzyskiwanie danych z nośników zabezpieczonych.
  • Wykrywanie wycieków informacji.
  • Zabezpieczenie przed szpiegostwem przemysłowym.
  • Egzekwowanie zakazu konkurencji.

Detektyw godny zaufania

Powierzone nam zadania zawsze traktujemy z najwyższą powagą. Od samego początku wszystkie przekazane nam informacje uznajemy za poufne. Jednocześnie dbamy o sprawny przepływ informacji: wszystko, czego się dowiemy, przekazujemy od razu zleceniodawcy. Pozostajemy w stałym kontakcie, proponujemy przejrzystą indywidualną wycenę dla każdej sprawy i dbamy o komfort naszych klientów.

Chcemy być nie tylko skuteczni, ale przede wszystkim wiarygodni – naszym detektywom możesz zaufać bez względu na to, jak wrażliwy temat chcesz przeanalizować.

Call Now ButtonZadzwoń teraz