Jak pracujemy

Współpraca z JR Detektyw

Jako agencja detektywistyczna rzadko działamy schematycznie. W związku z tym każdą sprawę analizujemy pod indywidualnym kątem. Zobacz, jak przebiegają poszczególne etapy współpracy z łódzkim detektywem – JR Detektyw.

Jak pracujemy-1

1. Omawiamy

Zadzwoń lub napisz. Umów się na wizytę w wybranym przez siebie miejscu lub w naszym biurze, opowiedz, jaki masz problem i czego od nas oczekujesz. Udzielamy rzetelnych informacji. Gwarantujemy pełną anonimowość.

2. Planujemy

Analizujemy Twój problem. Opracowujemy indywidualną strategię działania. Wyceniamy koszty sprawy.

Jak pracujemy-2
Jak pracujemy-3

3. Działamy

Rozważnie i zgodnie z prawem. Polegamy na wieloletnim doświadczeniu oraz specjalistycznych kwalifikacjach. Korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń, możemy zapewnić najwyższą jakość usług detektywistycznych.

4. Informujemy

Priorytetem firmy detektywistycznej JR Detektyw jest skuteczne rozwiązywanie problemów klientów. Pozostajemy z nimi w stałym kontakcie, aby na bieżąco mogli otrzymywać informacje o przebiegu czynności detektywistycznych.

Jak pracujemy-4
Jak pracujemy-5

5. Raportujemy

Przygotowujemy pełny raport detektywistyczny. Co może zawierać ten dokument? Wyczerpujące sprawozdanie z przebiegu prowadzonych czynności w danej sprawie, analizę działań, opis sprawy zgodny ze stanem faktycznym, materiały dowodowe dla sądu lub innych organów i instytucji.

Będziemy z Tobą w kontakcie na każdym etapie sprawy. Kiedy pojawią się ważne informacje, detektywi szybko Ci je przekażą. Jeśli wykonanie zleceń będzie wymagało więcej czasu albo wyjazdu za granicę – decyzja będzie należała wyłącznie do Ciebie. Współpracując z JR Detektyw, zawsze masz wpływ na to, co robimy.