Łamanie zakazu konkurencji – Detektyw

W szerokiej i skrojonej na wymiar ofercie swoich usług, zapewniamy naszym klientom możliwość ustalenia oraz kolekcjonowania dowodów, potwierdzających złamanie zakazu konkurencji. Oferta dotyczy zarówno monitorowania obecnych, jak i byłych pracowników firmy.

Jeśli jako świadomy i odpowiedzialny przedsiębiorca, chcesz ograniczyć działania naruszające interes Twojej firmy przez osoby związane z nią zawodowo, możesz dokonać tego w kilku prostych krokach.

Oferujemy naszą pomoc, właścicielom firm, którzy podpisują z osobami zatrudnionymi na danym stanowisku umowę o zakazie konkurencji, a po czasie łamią dane słowo. Pomożemy również, w przypadku, kiedy były pracownik decyduje się na podjęcie podobnego stanowiska i z tego tytułu Twoja firma, może odnotowywać straty materialne lub odczuwać szkody wynikające z opinii przekazywanej przez osobę, z którą zakończyliście współpracę.

Ponadto oferujemy Ci pomocną dłoń, jeśli zobowiązałeś się do wypłacania różnego rodzaju wynagrodzeń za brak wykonywania działań konkurencyjnych, a podwładni i tak się do nich uciekają. Dołożymy wszelkich starań, aby okres wypowiedzenia umowy z tytułu prowadzenia działalności konkurencyjnej przebieg bezproblemowo dzięki znalezieniu niepodważalnych dowodów.

Nie musisz z tym problemem wynikającym z nieuczciwości i braku wdzięczności Twoich pracowników zostawać sam. Dysponujesz możliwością uzyskania pomocy z rzetelnego źródła, legitymizującego się niemałym doświadczeniem.

Dlaczego współpraca z nami się opłaca?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak w trudnym położeniu są oszukiwani przez swoich najbliższych pracowników przedsiębiorcy. Z tego też względu, dbamy o ich interesy na należytym poziomie.
Pomożemy w kompleksowym i możliwie najszybszym ustaleniu dowodów złamania zakazu konkurencji. Sprawdzimy szczegóły zdarzenia, ustalając lokalizację i termin wykroczenia. Znajdziemy niepodważalne dowody na słuszność Twoich przypuszczeń. Każdy poszczególny etap zostanie Ci szczegółowo przedstawiony, a następnie wykorzystany w drodze sądowej podczas toczącego się procesu odszkodowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 − 6 =