O nas

Biuro detektywistyczne JR Detektyw powstało w Łodzi. Prowadzi je doświadczony detektyw- Jakub Ratajczyk. Agencję detektywistyczną stworzono, aby pomagać w rozwiązywaniu niejasności i wątpliwości, które pojawiają się w życiu codziennym wielu ludzi.

Wszystkie powierzone nam zlecenia traktujemy priorytetowo. Działamy z poświęceniem i maksymalnym zaangażowaniem osobistym.

Chociaż jesteśmy biurem detektywistycznym z Łodzi, nasz usługi świadczymy również w innych miastach województwa łódzkiego. Działamy na terenie całego kraju, dlatego też realizujemy zlecenia z innych miast Polski.

 Naszymi zleceniodawcami są zarówno duże korporacje oraz firmy, jak i osoby fizyczne.

Zapewniamy pełną dyskrecję. Jesteśmy firmą działającą legalnie. Dzięki temu, macie Państwo pewność, że zgłaszając się do nas, będziecie pod opieką wykwalifikowanych i profesjonalnych detektywów.

Agencja detektywistyczna Jakuba Ratajczyka - bezpieczeństwo, wiedza, szybkość

JR Detektyw to łódzka agencja detektywistyczna, która spełnia wszystkie wymagane prawem warunki:

1. Mamy zezwolenie Ministra Spraw Wewnętrznych na prowadzenie działań detektywistycznych.

2. Nasi detektywi legitymują się ważnymi licencjami, przeszli szczegółowe szkolenia i treningi.

3. Biuro detektywistyczne ma wykupioną polisę OC.

Nie poprzestaliśmy na spełnieniu minimalnych wymagań. One pozwalają nam działać legalnie, ale to przede wszystkim ciągłe doskonalenie umiejętności jest gwarancją naszej skuteczność i szybkości działania. Najlepszym potwierdzeniem umiejętności, które posiadamy, są pozytywne opinie klientów łódziego biura detektywistycznego JR Detektyw.

Nie będziemy zapewniali Cię o poufności. Doskonale wiemy, że kiedy do nas przychodzisz, chcesz, żebyśmy działali cicho, lecz skutecznie. Zrobimy to, ponieważ od wyników naszej pracy zależy Twój komfort i bezpieczeństwo. To one są dla nas priorytetem.

Prywatne biuro detektywistyczne Łódź – pomoc w kłopotach osobistych

Jesteśmy profesjonalną agencją detektywistyczną z Łodzi. Naszym celem jest dostarczenie wiedzy, która pozwoli Ci podejmować trafne decyzje. Zbieramy dowody, prowadzimy ustalenia, poszukujemy rozwiązań i udzielamy odpowiedzi. Nie rozwiążemy za Ciebie Twoich problemów, ale zrobimy wszystko, żebyś mógł się z nimi uporać.

Nasi klienci zgłaszają się do nas, kiedy potrzebują dowodów do spraw rozwodowych albo chcą odnaleźć zaginionych bliskich. Mamy też odpowiedni sprzęt, by zaoferować badania DNA niezbędne w ustalaniu ojcostwa. Pomagamy również w odnajdywaniu podsłuchów i oprogramowania szpiegującego.

Profesjonalne biuro detektywistyczne JR Detektyw to agencja zatrudniająca najlepszych w swoim fachu. Działamy dyskretnie i skutecznie.

Prasa o nas

Profesjonalne usługi detektywistyczne dla biznesu  JR Detektyw – biuro detektywistyczne w mieście Łódź świadczy także profesjonalne usługi dla klientów instytucjonalnych. Kompleksowo przygotowujemy wywiad gospodarczy, ustalamy wiarygodność kontrahentów w najważniejszych transakcjach. Zabezpieczamy sale konferencyjne, gabinety i przestrzeń ogólnodostępną w biurowcach. Stwarzamy lepsze warunki do działania dla wielu firm z pierwszych stron gazet.

Usługi

Ile kosztują usługi agencji detektywistycznej z Łodzi? Ceny ustalamy indywidualnie. Wynika to z prostego faktu: nawet sprawy, które na pierwszy rzut oka mogą wyglądać podobnie, w praktyce bardzo często wymagają podjęcia różnych działań.

Nie, nie jesteśmy najtańsi. Pewnie otrzymasz wyceny niższe od naszej. Jesteśmy jednak pewni, że nigdzie nie otrzymasz bardziej kompleksowej pomocy. Pamiętaj, że jeśli detektyw popełni błąd, może on mieć dla Ciebie poważne konsekwencje, które trudno będzie przeliczyć na złotówki.

Nie jesteśmy ludźmi, którzy zostali detektywami przez przypadek: swoją pracę traktujemy całkowicie poważnie. Nie ma znaczenia, czy chodzi o wywiad gospodarczy, czy o przypadek zdrady. Dla Ciebie jest to poważne wyzwanie. Jesteśmy więc w stanie zmaksymalizować swoje działanie, żeby dać Ci odpowiedzi, na pytania, które stawiasz.

Doświadczone biuro detektywistyczne z Łodzi Bycia detektywami nie uczyliśmy się z filmów. Raczej sami moglibyśmy stać się inspiracją. Chociaż telewizja o nas nie pyta, na skorzystanie z naszych usług decydują się bardzo ważni klienci, którym zależy na szybkim i dyskretnym rozwiązaniu konkretnych problemów.

Masz do czynienia z doświadczonymi pracownikami agencji detektywistycznej JR Detektyw. Niezależnie od tego, czy działamy w Łodzi, województwie łódzkim czy w innych miastach Polski lub Europy – działamy w pełni profesjonalnie. Inwestujemy w doskonały sprzęt i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Nasi detektywi posiadają niezbędną licencję i uprawnienia, a biuro detektywistyczne zarejestrowane jest w rejestrze działalności gospodarczej.

Łódzka firma detektywistyczna – obszary działania

Mimo tego, że nasze biuro detektywistyczne znajduje się w Łodzi, działamy na terenie całej Polski. Nasze firma oferuje pomoc zarówno w dużych miastach, takich jak: Łódź, Warszawa, Katowice czy Kraków, ale i mniejszych miejscowościach. Jesteśmy gotowi realizować zadania także w innych krajach Europy. Staramy się pomóc i dotrzeć wszędzie tam, gdzie pojawia się problem.