Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bestfood/domains/jr-detektyw.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bestfood/domains/jr-detektyw.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663
O nas | JR-Detektyw

+48 513 716 244

biuro@jr-detektyw.pl

Biuro detektywistyczne JR DETEKTYW

Bycia detektywami nie uczyliśmy się z filmów. Raczej sami moglibyśmy stać się często inspiracją. Ale telewizja o nas nie pyta, za to na skorzystanie z naszych usług decydują się bardzo ważni klienci, którym zależy na szybkim i dyskretnym rozwiązaniu konkretnych problemów. Działamy w pełni profesjonalnie, inwestujemy w doskonały sprzęt i ciągle podnosimy swoje kwalifikacje.

Istniejemy po to, żeby służyć ci wsparciem wtedy, kiedy rzeczywistość cię przerasta.

Biuro detektywistyczne Jakuba Ratajczyka powstało, by nieść pomoc i wsparcie wszystkim tym, którzy indywidualnie nie mogą sobie poradzić z danym problemem. Zdrady, zaginięcia, porwania, zabezpieczanie spotkań, ustalenia majątkowe, stalkerstwo. Tam gdzie nie dają rady zwykłe środki ostrożności, pojawiamy się my.

Działamy na terenie całej Polski. Nasze biuro detektywistyczne oferuje pomoc zarówno w dużych miastach, takich jak Łódź, Warszawa, Katowice i Kraków, ale i mniejszych miejscowościach. Jesteśmy też dostępni w innych krajach Europy jeśli zajdzie taka potrzeba. Wszędzie tam gdzie pojawia się problem, staramy się dotrzeć i pomóc.

Oferujemy pełną dyskrecję, profesjonalizm, działanie na terenie całej Polski i krajów europejskich. Nasi detektywi posiadają niezbędną licencję i uprawnienia, a biuro detektywistyczne zarejestrowane jest w rejestrze działalności gospodarczej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz