Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bestfood/domains/jr-detektyw.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bestfood/domains/jr-detektyw.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663
Oferta | JR-Detektyw

+48 513 716 244

biuro@jr-detektyw.pl

JR detektyw

Biuro detektywistyczne Jakub Ratajczak z Łodzi świadczy usługi na terenie całej Polski. Prowadzimy sprawy dla biznesu oraz osób prywatnych. Nasza oferta jest kompleksowa, żeby sprostać potrzebom wszystkich klientów. Zapewniamy bezpieczeństwo spotkań biznesowych, zabezpieczamy pokoje konferencyjne, chronimy przed atakami konkurencji i prowadzimy wywiad gospodarczy. Należymy do grupy kilku najlepiej wyposażonych łódzkich agencji detektywistycznych i mamy olbrzymie doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi z różnych branż.

Prowadzimy także sprawy prywatne. Prywatny detektyw może pomóc w rozwiązaniu konfliktów rodzinnych, dostarczyć dowodów w postępowaniach rozwodowych, w realizowaniu kontroli rodzicielskiej. Od lat zajmujemy się również poszukiwaniem osób zaginionych, wskazujemy ukryte źródła dochodu, a od jakiegoś czasu oferujemy także usługi z zakresu informatyki śledczej i analitycznej. Odzyskujemy dane z nośników elektronicznych, telefonów, komputerów, wykrywamy aplikacje szpiegujące i wiele, wiele więcej.

Prywatny detektyw Jakub Ratajczak i jego współpracownicy to zespół doświadczonych i świetnie przygotowanych specjalistów, gotowych w każdej chwili służyć niezbędnym wsparciem w najtrudniejszych sprawach.

Wybierz co Cię interesuje:

Call Now ButtonZadzwoń teraz