Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bestfood/domains/jr-detektyw.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bestfood/domains/jr-detektyw.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663
Kontrola rodzicielska. | JR-Detektyw Łódź, Sieradz, Warszawa

+48 513 716 244

biuro@jr-detektyw.pl

Kontrola rodzicielska

Kontrola rodzicielska

Realizacja kontroli rodzicielskiej jest nie tylko prawnym obowiązkiem, ale też szczerym życzeniem wszystkich odpowiedzialnych rodziców. Niestety nie zawsze można w pełni kontrolować to, co robią dzieci. Niektórym wystarcza krótki pobyt poza domem w nieodpowiednim towarzystwie, żeby zostały wciągnięte w niepotrzebne kłopoty.

Biuro detektywistyczne Jakub Ratajczak świadczy usługi całodobowej obserwacji. Pozwala to na wczesne wykrycie niewłaściwych kontaktów dziecka lub działań niezgodnych z prawem. Jeśli troszczysz się o przyszłość swojego dziecka, wsparcie w realizacji kontroli rodzicielskiej jest właściwym rozwiązaniem.

Dzięki rozległej wiedzy psychologicznej naszych detektywów jesteśmy w stanie zrobić znacznie więcej, niż tylko raportować fakty. Pomożemy też w ustaleniu przyczyn niewłaściwego zachowania, tym samym umożliwiając ci podjęcie odpowiednich kroków zaradczych. Jesteśmy znakomicie przygotowani do realizacji tego rodzaju nieszablonowych i bardzo delikatnych zadań.

Call Now ButtonZadzwoń teraz