+48 513 716 244

biuro@jr-detektyw.pl

Kontrola rodzicielska.

Boisz się o swoje dziecko i wpadające mu do głowy pomysły? Zapewnij sobie kontrolę rodzicielską, a dowiesz się o wszystkich sytuacjach, które będą dla niego niebezpieczne lub niezgodne z obowiązującym prawem. Rodzicu sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Usługa JR-Detektyw, jaką jest kontrola rodzicielska pozostaje dedykowana dla wszystkich rodziców i opiekunów, którzy podejrzewają swoje dzieci o znajomości z niewłaściwym towarzystwem, łamanie prawa, czy uczestnictwo w niebezpiecznych działaniach.
Jeśli obawiasz się o przyszłość Twojego dziecka, a jednocześnie nie możesz mu niczego zabronić, pomoc profesjonalnego detektywa zrzeszonego przez profesjonalne biuro detektywistyczne pomoże Ci dowieść prawdy.

Jeśli dziecka ma przed Tobą tajemnicę, pomożemy odkryć Ci skrywane informację! W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu psychologii oraz sposobu działania dzieci i maskowania prawdy przed rodzicami, sprawdzimy w dyskretny sposób, gdzie leży przyczyna ich dziwnego zachowania, opuszczenia się w nauce, czy częstego wychodzenia z domu.

Call Now ButtonZadzwoń teraz