+48 513 716 244

biuro@jr-detektyw.pl

Odzyskiwanie-danych IT telefony i komputery

Odzyskiwanie danych IT (telefony i komputery)

Kiedy coraz większa część życia toczy się w rzeczywistości wirtualnej, odzyskiwanie danych z nośników pamięci, sprzętu komputerowego i telefonów nabiera olbrzymiego znaczenia. Wiele informacji można odzyskać nawet mimo sformatowania dysku, a także jego fizycznego uszkodzenia.

Biuro detektywistyczne JR-detektyw jako jedno z nielicznych w Łodzi i na terenie całego województwa dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala odtworzyć nadpisane dane, odzyskać zdjęcia ze sformatowanego dysku lub przywrócić historie kontaktów z telefonu, lub karty SIM. Zatrudniamy także najlepszych informatyków, którzy potrafią z tych narzędzi zrobić doskonały użytek.

Odzyskiwanie danych z telefonu lub komputera przydaje się, kiedy chcesz odzyskać dowody zdrady partnera, monitorować aktywność dzieci w internecie albo po prostu uratować dane z zalanego telefonu. Doświadczenie naszych detektywów oraz znakomity sprzęt pozwalają odzyskać kontrolę nad wirtualnym życiem i przywrócić dane, filmy, zdjęcia czy historię rozmów nawet po sformatowaniu dysku i przeinstalowaniu systemu. Skontaktuj się z nami, aby ustalić zakres i warunki wykonania usługi.

Call Now ButtonZadzwoń teraz