+48 513 716 244

biuro@jr-detektyw.pl

sprawy alimentacyjne

Sprawy alimentacyjne

Wsparcie w sprawach alimentacyjnych tylko pozornie wydaje się proste. Od strony technicznej często faktycznie nie są to najbardziej wymagające problemy, z jakimi musi mierzyć się doświadczony detektyw, ale zawiłości prawne narzucają tutaj dodatkowe ograniczenia. Wszyscy detektywi biura JR-detektyw z Łodzi mają kompleksową wiedzę nie tylko z zakresu technik śledczych, ale też prawa. Wiemy, jak działać, żeby osiągnąć cel.

Prywatny detektyw pomaga uzyskać alimenty: weryfikujemy, czy dowody potwierdzające niemożność płacenia alimentów są prawdziwe, poszukujemy ukrytych źródeł dochodów, ustalamy, czy stan faktyczny jest zgodny z tym opisem, który trafił do sądu.

Pomożemy także w coraz częstszych przypadkach wyłudzeń alimentów. To bardzo trudne sprawy, które łączą w sobie elementy charakterystyczne dla wielu postępowań, ale nasi doświadczeni detektywi są w stanie odnaleźć się nawet w najbardziej wymagającej rzeczywistości. Zweryfikujemy, czy alimenty faktycznie trafiają tam, gdzie powinny i są wykorzystane tak, jak należy, czy może są wydawane przez rodzica ze szkodą dla dziecka.

Każda z takich spraw jest wyzwaniem. Zawiłości prawne i nadrzędne dobro dziecko wymuszają bardzo ostrożne działanie. Jesteśmy jednak w stanie podołać takim sprawom. Udowodniliśmy to już niejednokrotnie i chętnie pomożemy także tobie.

Call Now ButtonZadzwoń teraz