+48 513 716 244

biuro@jr-detektyw.pl

Sprawy rozwodowe detektyw

Sprawy rozwodowe

Sprawy rozwodowe to chleb powszedni dla prywatnego detektywa. I mniej doświadczeni detektywi mogliby poddać się rutynie, ale my na pewno nie. Wiemy, że choć z daleka podobne sprawy niewiele się od siebie różnią, to w praktyce są zupełnie inne i za każdym razem trzeba wypracować od zera ścieżkę postępowania.

Jesteśmy skutecznymi profesjonalistami: działamy szybko, cicho i skutecznie. Dostarczymy ci dowody i sprawozdanie z działań, które będzie można wykorzystać w trakcie rozprawy. Gwarantujemy, że obserwacje będziemy prowadzili w sposób maksymalnie dyskretny, żeby zapewnić całkowitą rzetelność zebranego materiału dowodowego. Jego prawdziwość zagwarantujemy też zeznaniami w sądzie, jeśli będzie to konieczne.

Pomożemy ci w uzyskaniu najkorzystniejszego dla ciebie wyroku w sprawie rozwodowej. Nasi detektywi doskonale orientują się w meandrach przepisów rządzących podobnymi przypadkami, dlatego już od samego początku uwzględniamy to w strategii prowadzonych działań. Będziemy z tobą w stałym kontakcie i zrobimy wszystko, żeby wydanie orzeczenia o winie w sprawie rozwodowej było bezsporne i oczywiste.

Call Now ButtonZadzwoń teraz