+48 513 716 244

biuro@jr-detektyw.pl

Sprawy rozwodowe

JR-Detektyw posiada doświadczenie w kompleksowym przygotowaniu i zebraniu wszystkich dowodów związanych ze sprawami rozwodowymi. W trakcie wykonywanych działań, gromadzimy wiążące dowody prawne, które są powszechnie wykorzystywane do potwierdzenia kwestii spornych, zaistniałych w trakcie rozpraw sądowych.

Podejmujemy się opracowania indywidualnej strategii i planu działania. Gwarantujemy przeprowadzenie dyskretnych obserwacji współmałżonka. Dzięki czemu, zebrane przez nas informacje, są zgodne z jego zachowaniem i stanowią wiarygodny dowód w sprawie. Ustalenie danych kochanków i świadków nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

Jako profesjonaliści, całość zgromadzonych informacji udostępniamy Państwu w formie materiału dowodowego i pisemnego sprawozdania. Zakres naszych usług związany ze sprawami rozwodowymi obejmuje również złożenie zeznań przed Sądem, czy przekazanie wykonanych materiałów filmowych i zdjęć. Stały kontakt z Klientem i bezproblemowa komunikacji oraz bieżące informowanie o poczynionych postępach to tylko nieliczne zalety współpracy z nami.

Twoja wygrana rozprawy rozwodowej z orzekaniem o winie to tylko kwestia czasu!

Call Now ButtonZadzwoń teraz