Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bestfood/domains/jr-detektyw.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bestfood/domains/jr-detektyw.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663
Sprawy rozwodowe | JR-Detektyw

+48 513 716 244

biuro@jr-detektyw.pl

Sprawy rozwodowe detektyw

Sprawy rozwodowe

Rozwód z orzeczeniem o winie – ile zależy od detektywa?

Mogłoby się wydawać, że sprawy rozwodowe są do siebie podobne jak dwie krople wody. I często faktycznie tak jest na pierwszy rzut oka, ale kiedy chodzi o szczegóły, prawie zawsze rzeczywistość okazuje się bardziej skomplikowana. Szczególnie ważne jest to w przypadku spraw rozwodowych z orzeczeniem o winie – tutaj często wsparcie detektywa jest wręcz nieodzowne.

Rozwód? Nie szukaj dowodów samodzielnie

Samodzielna walka o rozwód z orzeczeniem o winie wydaje się stosunkowo prosta. Dziś przecież środki techniczne do zbierania dowodów w postaci nagrań, zdjęć czy wiadomości każdy ma przy sobie. Istnieje jednak sporo powodów, dla których nie należy iść tą ścieżką, tylko poprosić o wsparcie prywatnego detektywa.

Nie wszystko jest dowodem w sądzie

Nie wszystko, co nazwiesz dowodem, może faktycznie zostać wykorzystane jako dowód w sądzie. Istnieją pewne procedury, których zachowanie jest niezbędne, żeby można było powiedzieć, że dowód jest ważny. Poza tym trzeba jeszcze ocenić siłę dowodu: nie każda fotografia, która dowodzi zdrady, będzie dowodem równie silnym.

Może się więc okazać, że choć dysponujesz pewnymi dowodami, to dla sądu będą one jednak zbyt słabe, żeby jednoznacznie na ich podstawie orzec o winie tylko jednej ze stron. Pamiętaj też, że dowody należy oceniać bezstronnie. Raczej nie zrobisz tego w emocjach – do słabego dowodu łatwo dodasz swoją interpretację, a to może sprawić, że niewłaściwie ocenisz fakty.

Jeden błąd i trudności rosną

Tylko w filmach zdobycie dowodów zdrady jest banalne. Bardzo często prywatny detektyw musi poświęcić kilka tygodni i prosić swoich kolegów o wsparcie. Zmienia samochody, zjeździ pół Polski – przecież nie wszystkie sprawy odbywają się w Łodzi – wykorzysta mnóstwo doskonałego technicznie sprzętu. Wszystko po to, żeby zdobyć niezbity dowód.

Pamiętaj o tym, bo jeśli podejmiesz próbę zdobycia dowodu na własną rękę, ale twoja próba zostanie odkryta, to wtedy partner może zacząć się lepiej maskować. Nie będzie już mowy o zrobieniu czegokolwiek we własnym zakresie, a pomoc detektywa będzie już absolutnie niezbędna.

Niestety prawdopodobnie stanie się też droższa, bo będziemy musieli działać dłużej, wykorzystać jeszcze inne metody i użyć całej wiedzy zdobytej przez lata pracy w tym niełatwym zawodzie. Jeden twój błąd, a orzeczenie o winie może stać się niemal niemożliwe, nawet mimo tego, że masz rację.

Dowody winy: nie każdy ma znaczenie

Cały problem z rozwodami z orzeczeniem o winie polega na tym, że winę trzeba udowodnić. Nie może to być przekonanie, nie mogą to być podejrzenia, nie może to być też po prostu chęć oczyszczenia się we własnych oczach, co też się przecież czasem zdarza.

Aby orzec o winie, sąd potrzebuje dowodu. I to nie „dowodu” w rozumieniu potocznym, ale materiału, który spełnia określone normy formalne. I właśnie tutaj przydaje się pomoc prywatnego detektywa.

Biuro detektywistyczne takie jak nasze zatrudnia profesjonalistów, którzy świetnie znają nie tylko aspekt operacyjny swojej pracy, ale też normy kodeksów regulujące to, w jaki sposób można zdobywać dowody, jakie warunki musi spełniać „dowód”, żeby mógł zostać wykorzystany w czasie rozprawy i w jaki sposób wolno określone dowody przedstawiać.

Dyskrecja, profesjonalizm i czas

Profesjonalizm to umiejętność zdobycia mocnych dowodów, które nie zostaną odrzucone ze względów proceduralnych i jednoznacznie przekonają o sile twoich twierdzeń w sądzie.

Trzeba je jednak zdobywać dyskretnie: umiejętność prowadzenia obserwacji lub odzyskiwania danych z nośników elektronicznych w taki sposób, aby nikt nie odkrył tej ingerencji, pozwala zdobyć silniejsze dowody.

Oszczędza też czas – ten jest cenny, bo absolutnie nikt nie chce, żeby rozprawy rozwodowe się przeciągały. Nawet jeśli po zapadnięciu wyroku odczujesz ulgę, to jednak czas postępowania jest stresujący.

Im mocniejsze będą dowody przesądzające o winie partnera, tym szybciej cała sprawa się zakończy i tym większa pewność, że wyrok będzie brzmiał tak, jak tego oczekujesz.

Im lepsze biuro detektywistyczne, tym lepsze dowody

W związku z wymaganiami formalnymi może się czasem okazać, że nawet pozornie proste sprawy rozwodowe się komplikują. Dlatego też warto zaufać najlepszemu biuru detektywistycznemu: im większe są wiedza, umiejętności i doświadczenie detektywa, tym trudniejsze sprawy będzie on w stanie poprowadzić.

Prywatny detektyw w rozwodzie z orzeczeniem o winie – to opinia z zewnątrz

Sprawy rozwodowe z orzeczeniem o winie trwają czasem całymi latami właśnie dlatego, że dowody są słabe i zostawiają zbyt wiele miejsca na domysły i interpretacje. Jako profesjonalni prywatni detektywi nie jesteśmy zaangażowani emocjonalnie – lepiej niż ty oceniamy wartość poszczególnych dowodów i wiemy, kiedy można przestać je zbierać, bo są wystarczająco mocne.

Owszem, to może potrwać, ale w tym czasie zbierzemy materiał, który zdecydowanie zwiększy prawdopodobieństwo, że sprawa potoczy się po twojej myśli. Nawiasem mówiąc, nieudolne zbieranie dowodów może stać się bronią w ręku partnera, który zechce walczyć o orzeczenie winy po obu stronach.

To tylko dowodzi, że nawet wtedy, kiedy sprawa wydaje się oczywista, możesz sporo wygrać, angażując prywatnego detektywa.

Rozwodami z orzeczeniem o winie zajmujemy się już wiele lat – nie bagatelizujemy żadnej sprawy i zawsze staramy się działać dyskretnie i szybko. Jeśli potrzebujesz pomocy, daj nam znać. Będziemy gotowi do pracy.

Call Now ButtonZadzwoń teraz