+48 513 716 244

biuro@jr-detektyw.pl

Ustalenie dodatkowych źródeł dochodu

Ustalenie dodatkowych źródeł dochodu

Ustalenie dodatkowych źródeł dochodu przydaje się w wielu przypadkach. A kiedy już sprawy rodzinne kończą się w sądzie, warto zrobić wszystko, żeby jak najszybciej uzyskać korzystne rozstrzygnięcie. Nie pozwoli na to podejmowanie działań na własną rękę. Aby sąd wydał niebudzące wątpliwości orzeczenie, trzeba przedstawić rzetelne dowody.

Nie ma znaczenia, czy ustalenie dodatkowych źródeł dochodu jest potrzebne w sprawie rozwodowej, alimentacyjnej, czy jeszcze innej. Za każdym razem profesjonalny prywatny detektyw od początku tworzy ścieżkę pozyskiwania informacji w taki sposób, aby zebrany materiał można było wykorzystać w postępowaniu dowodowym.

Ustalanie dodatkowych źródeł dochodu jest procedurą skomplikowaną i wielotorową, wymagającą zaangażowania znacznych środków i często zajmującą sporo czasu. To jednak niezbędne, jeśli uzyskane wyniki mają dać zamierzony efekt. Nie wystarczy wiedzieć, gdzie szukać rzetelnych informacji – trzeba je jeszcze w dyskretny sposób pozyskać i odpowiednio przedstawić. W JR-detektyw mamy wiele lat doświadczenia w podobnych sprawach – będziemy w stanie pomóc także tobie.

Call Now ButtonZadzwoń teraz