+48 513 716 244

biuro@jr-detektyw.pl

Wykrywanie nadajników GPS i podsłuchów.

Czujesz się obserwowany? Chcesz mieć pewność, że informacje związane ze sprawami majątkowymi, zdradami, czy pozostałymi kwestiami, które zamierzasz zachować w tajemnicy nie wejdą w posiadanie niepowołanych osób? JR-Detektyw specjalizuje się w wykrywaniu nadajników GPS i podsłuchów., lokalizatorów oraz kamer.

Obecne możliwości pozwalają na umieszczenie niewielkich, trudnych do zauważenia nadajników. Ich wykrywanie zarówno ze względu na niewielkie rozmiary, jak i możliwość zamontowania w różnorodnych miejscach jest ogromnym utrudnieniem dla osób, które chcą samodzielnie zminimalizować zagrożenie możliwością przesyłania drogą radiową informacji do odbiorników zainteresowanych osób. Za sprawą dysponowanej wiedzy i umiejętności specjalistów biura detektywistycznego umożliwiamy kompleksowe wykonywanie powierzonych zadań w oparciu o spersonalizowane podejście do każdego z Klientów.

Zajmujemy się wykrywaniem nadajników GPS i podsłuchów zarówno w obiektach mieszkalnych, biurach, samochodach, jak również urządzeniach mobilnych. Wykorzystujemy zaawansowaną technologię, która pozwala na dyskretne i błyskawiczne zlokalizowanie nadajników GPS oraz podsłuchów.

Call Now ButtonZadzwoń teraz