Wyłączone skrypty

Strona do poprawnego działania potrzebuje włączonego java script w przeglądarce internetowej. Jeżeli Chcesz dalej przeglądać stronę - włącz java script w ustawieniach swojej przeglądarki.

Działamy w Łodzi, województwie łódzkim i w całej Polsce

Profesjonalnie, dyskretnie i skutecznie

Zespół licencjonowanych detektywów

Detektyw Łódź – Jakub Ratajczyk

jr-detektyw.pl

W 2013 roku detektyw Jakub Ratajczyk założył swoje biuro detektywistyczne w Łodzi. Od tego czasu marka JR Detektyw stała się na tyle znana, na ile znani powinni być prywatni detektywi.

Przez lata staliśmy się specjalistami w zakresie najtrudniejszych spraw wymagających największego doświadczenia, olbrzymiej wiedzy i perfekcyjnego warsztatu.

Profesjonalna firma detektywistyczna w Łodzi- JR DETEKTYW

JR Detektyw to zespół profesjonalistów. Poprowadzimy każdą sprawę, w której będzie potrzebna pomoc detektywa. Proponujemy dobre ceny za usługi na najwyższym poziomie. Dostarczamy kompletne rozwiązania dla firm i prowadzimy sprawy dla indywidualnych klientów, gwarantując zachowanie poufności oraz maksymalną skuteczność.

Wyróżnia nas rozległa wiedza z zakresu prawa i technik operacyjnych. Doświadczenie zbieramy od lat, działając w najtrudniejszych warunkach. Dzięki temu jesteśmy gotowi podjąć się szczególnie skomplikowanych zleceń. Co najważniejsze, większość spraw rozwiązujemy szybko i skutecznie.

Jesteśmy odpowiedzialni. Każdą sprawę traktujemy poważnie, nawet jeśli na pozór jest dość prosta. Lata pracy w zawodzie detektywa nauczyły nas, że niespodzianki mogą czekać tuż za rogiem. Jeśli podejrzewasz, że Twój problem jest bardziej złożony, zgłoś się do biura detektywistycznego JR Detektyw w Łodzi.

 

Jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc. Odezwij się do nas!

Kontakt


Prywatny detektyw - kiedy warto skorzystać z jego usług?

W życiu każdego człowieka i w działalności każdej firmy przychodzi moment, w którym nie wszystko wydaje się być w porządku. Skorzystanie z usług detektywistycznych pozwala nabrać pewności co do faktycznego stanu rzeczy. Dzięki wsparciu prywatnego detektywa uzyskasz komplet informacji, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

• Masz wątpliwości co do wierności partnera? W jego zachowaniu zauważasz jakieś niepokojące zmiany, które mogą świadczyć o tym, że w życiu osoby, na której Ci zależy, dzieje się coś złego?

• Podejrzewasz kogoś o założenie podsłuchu lub urządzeń śledzących w Twoim samochodzie? Wydaje Ci się, że masz zainstalowane kamery w mieszkaniu bądź ktoś kontroluje Twoją komunikację w urządzeniach elektronicznych?

• Chcesz uzyskać uczciwie zasądzone alimenty? Być może Twoim celem jest obrona się przed wyłudzeniem alimentów?

• Organizujesz rekrutację na najważniejsze stanowiska w firmie albo badasz możliwość nawiązania współpracy strategicznej? Chcesz mieć pewność, że oba procesy przebiegają maksymalnie bezpiecznie?

• Potrzebujesz pewnych danych w zakresie sytuacji finansowej kontrahenta albo jego wiarygodności?

• Chcesz zabezpieczyć szkolenia dla kluczowych pracowników lub spotkania biznesowe menedżerów najwyższego szczebla?

Jeśli któreś z pytań dotyczy Twojej sytuacji, jesteś w dobrym miejscu. Zajmujemy się na co dzień bardzo różnymi sprawami: od rozwodów i alimentów, pomocy w egzekwowaniu praw do opieki nad dziećmi, przez zabezpieczanie urządzeń elektronicznych, aż po wsparcie w bezpiecznej organizacji spotkań biznesowych. Nie ma zamkniętego katalogu spraw, w których doświadczenie prywatnych detektywów może pomóc.

Usługi prywatnego detektywa

JR Detektyw, prywatny detektyw z Łodzi, działa razem ze swoim zespołem tak, by nieść pomoc i wsparcie wszystkim tym, którzy samodzielnie nie są w stanie poradzić sobie z problemem. Zdrady, zaginięcia, porwania, zabezpieczanie spotkań, ustalenia majątkowe, stalkerstwo. Tam, gdzie nie dają rady standardowe rozwiązania, pojawiamy się my.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!Kontakt

Współpraca z JR Detektyw

Jako agencja detektywistyczna rzadko działamy schematycznie. W związku z tym każdą sprawę analizujemy pod indywidualnym kątem. Zobacz, jak przebiegają poszczególne etapy współpracy z łódzkim detektywem - JR Detektyw.

1. Omawiamy

Zadzwoń lub napisz. Umów się na wizytę w wybranym przez siebie miejscu lub w naszym biurze, opowiedz, jaki masz problem i czego od nas oczekujesz. Udzielamy rzetelnych informacji. Gwarantujemy pełną anonimowość.

1

2. Planujemy

Analizujemy Twój problem. Opracowujemy indywidualną strategię działania. Wyceniamy koszty sprawy.

2

3. Działamy

Rozważnie i zgodnie z prawem. Polegamy na wieloletnim doświadczeniu oraz specjalistycznych kwalifikacjach. Korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń, możemy zapewnić najwyższą jakość usług detektywistycznych.

3

4. Informujemy

Priorytetem firmy detektywistycznej JR Detektyw jest skuteczne rozwiązywanie problemów klientów. Pozostajemy z nimi w stałym kontakcie, aby na bieżąco mogli otrzymywać informacje o przebiegu czynności detektywistycznych.

4

5. Raportujemy

Przygotowujemy pełny raport detektywistyczny. Co może zawierać ten dokument? Wyczerpujące sprawozdanie z przebiegu prowadzonych czynności w danej sprawie, analizę działań, opis sprawy zgodny ze stanem faktycznym, materiały dowodowe dla sądu lub innych organów i instytucji.

5

Będziemy z Tobą w kontakcie na każdym etapie sprawy. Kiedy pojawią się ważne informacje, detektywi szybko Ci je przekażą. Jeśli wykonanie zleceń będzie wymagało więcej czasu albo wyjazdu za granicę – decyzja będzie należała wyłącznie do Ciebie. Współpracując z JR Detektyw, zawsze masz wpływ na to, co robimy.


Oddaj swoją sprawę w ręce profesjonalnych detektywów. Skontaktuj się z nami! 


Kontakt


Wycena usług detektywa

Ile kosztują usługi detektywistyczne? Poszczególne śledztwa różnią się od siebie, więc ostateczną wycenę poznasz, kiedy się z nami skontaktujesz i przybliżysz nam swój problem. Realne koszty związane ze sprawą przedstawimy po gruntownym przeanalizowaniu sprawy, z którą do nas przychodzisz.

Licencjonowany detektyw Łódź

Łódzka firma detektywistyczna JR Detektyw funkcjonuje na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych. Detektywi działają w oparciu o Zezwolenia MSWiA, posiadaną Licencję Detektywa oraz polisę ubezpieczeniową OC zawartą z PZU.

Usługi prywatnego detektywa – Łódź, województwo łódzkie, cała Polska

Główna siedziba firmy znajduje się w Łodzi. Usługi detektywistyczne świadczymy w Łodzi oraz innych miastach województwa łódzkiego. Działamy również na terenie całego kraju, dlatego też realizujemy zlecenia z innych miast Polski.

Ile kosztuje wynajęcie detektywa

Ile kosztuje wynajęcie detektywa


Zaufany detektyw Łódź – JR Detektyw

Współpraca z Tobą będzie opierała się na zaufaniu i dyskrecji. Mamy olbrzymie doświadczenie oraz wiedzę, której nie ma wielu innych detektywów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do badań, obserwacji, identyfikacji. Korzystamy z zaawansowanych technologii, ale się do nich nie ograniczamy.

Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc, bez względu na to, czy mamy działać w samej Łodzi, czy Twoja sprawa zaprowadzi nas na drugi koniec Europy. Będziemy tam dla Ciebie – znajdziemy odpowiedzi, których potrzebujesz. Nie zawiedziemy Twojego zaufania.

Zapraszamy do współpracy z prywatnym detektywem pochodzącym z Łodzi.

Czynne: 24 h / 7 dni w tygodniu


Kontakt

 

Prywatny detektyw Łódź – JR Detektyw – adres biura detektywistycznego

Detektyw z Łodzi Jakub Ratajczyk realizuje usługi na terenie województwa łódzkiego oraz całej Polski. 
Szeroka oferta firmy detektywistycznej JR Detektyw pochodzącej z Łodzi obejmuje: usługi dla firm i biznesu, sprawy gospodarcze oraz rodzinne.

Chcesz skorzystać z pomocy prywatnego detektywa. Odezwij się do nas!


Kontakt


Firmy, które nam zaufały:

cleartech-JR-detektyw-1637261829 dorntel-JR-detektyw-1637261829 inlegis-JR-detektyw-1637261829 metalmex-JR-detektyw-1637261829 proinvest-JR-detektyw-1637261830
cleartech-JR-detektyw-1637261829 dorntel-JR-detektyw-1637261829 inlegis-JR-detektyw-1637261829 metalmex-JR-detektyw-1637261829 proinvest-JR-detektyw-1637261830