Wyłączone skrypty

Strona do poprawnego działania potrzebuje włączonego java script w przeglądarce internetowej. Jeżeli Chcesz dalej przeglądać stronę - włącz java script w ustawieniach swojej przeglądarki.

Usługi detektywistyczne JR Detektyw

JR Detektyw, biuro detektywistyczne z Łodzi, świadczy usługi na terenie całej Polski. Prowadzimy sprawy dla biznesu oraz osób prywatnych. Stworzyliśmy kompleksową ofertę tak, by odpowiedzieć na potrzeby wszystkich klientów.Skontaktuj się z nami i przedstaw swój problem.


KontaktOferta usług detektywistycznych dla biznesu

Zapewniamy bezpieczeństwo spotkań biznesowych, zabezpieczamy pokoje konferencyjne, chronimy przed atakami konkurencji i prowadzimy wywiad gospodarczy. Należymy do czołówki najlepiej wyposażonych łódzkich agencji detektywistycznych. Posiadamy potężne doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi z różnych branż.

Usługi detektywistyczne dla osób prywatnych

Prowadzimy także sprawy prywatne. Prywatny detektyw może pomóc w rozwiązaniu konfliktów rodzinnych, dostarczyć dowody w postępowaniach rozwodowych oraz w realizowaniu kontroli rodzicielskiej. Od lat zajmujemy się również poszukiwaniem osób zaginionych, a także wskazujemy ukryte źródła dochodu. Nasze usługi obejmują również zaawansowane działania z zakresu informatyki śledczej i analitycznej. Odzyskujemy m.in.: dane z nośników elektronicznych, telefonów, komputerów, wykrywamy aplikacje szpiegujące.

Prywatny detektyw z Łodzi - Jakub Ratajczak i jego współpracownicy tworzą zespół doświadczonych oraz świetnie przygotowanych specjalistów, niosących wsparcie w najtrudniejszych sprawach.

Wszystkie usługi detektywistyczne

Kontrola rodzicielska

Kontrola rodzicielska

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Poszukiwanie osób

Poszukiwanie osób

Sprawdzanie opiekunki

Sprawdzanie opiekunki

Sprawy alimentacyjne

Sprawy alimentacyjne

Sprawy gospodarcze

Sprawy gospodarcze

Sprawy rodzinne

Sprawy rodzinne

Sprawy rozwodowe

Sprawy rozwodowe

Ustalenia majątkowe

Ustalenia majątkowe

Windykacja

Windykacja

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów

Łamanie zakazu konkurencji

Łamanie zakazu konkurencjiNie znalazłeś usługi, której poszukujesz? Skontaktuj się z nami.


Kontakt