Kontrola rodzicielska

Ochrona dziecka – usługi detektywistyczne

Łódzka agencja detektywistyczna JR Detektyw pomaga w wykonaniu zadań dotyczących kontroli rodzicielskiej. Sprawdzimy, czy dziecko nie jest zaangażowane w podejrzane działania oraz czy nie dopuszcza się przestępstw. Wiemy, jak postępować w takich sprawach. Nasze działania są całkowicie dyskretne. Dziecko nie jest w stanie zorientować się, że jest obserwowane. W zakresie tematu kontroli rodzicielskiej oferujemy również usługi związane z weryfikacją opiekunek. Kompletujemy kluczowe informacje analizowane pod kątem przeszłości kryminalnej. Sprawdzamy także wiarygodność niani i zgodność jej dokumentów ze stanem faktycznym. Ponadto proponujemy obserwację osoby w miejscu, gdzie sprawuje opiekę nad dzieckiem.

Dyskretna kontrola dziecka

Kontrola rodzicielska nie jestem działaniem przeciw dziecku, lecz w trosce o jego bezpieczeństwo. Twoje dziecko wyjeżdża poza Łódź? Chcesz otrzymywać informacje na temat jego zachowań? My zajmiemy się obserwacją, pozostając z Tobą w stałym kontakcie. Jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność. W sytuacji zagrażającej zdrowiu lub życiu Twojego dziecka będziemy reagować odpowiednio do sytuacji. Nasz zespół detektywów działa na terenie Łodzi, województwa łódzkiego i całej Polski. Możemy monitorować Twoje dziecko niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajduje.

Kontrola rodzicielska jest nie tylko prawnym obowiązkiem, ale też szczerym życzeniem wszystkich odpowiedzialnych rodziców. Niestety nie zawsze można w pełni kontrolować to, co robią dzieci. Niektórym wystarcza krótki pobyt poza domem i kontakt z nieodpowiednim towarzystwem. Bywa też tak, że nawet jednorazowa, nieodpowiedzialna sytuacja może mieć poważne konsekwencje. Dotyczy to nie tylko problemów z prawem, ale także wiąże się z ryzykiem utraty przez dziecko zdrowia lub życia.

W przypadku biura detektywistycznego JR Detektyw ochrona dziecka polega na całodobowej obserwacji. Pozwala to na wczesne wykrycie niewłaściwych kontaktów lub działań niezgodnych z prawem. Jeśli troszczysz się o przyszłość swojego dziecka, wsparcie w realizacji kontroli rodzicielskiej jest właściwym rozwiązaniem.

Dzięki rozległej wiedzy psychologicznej naszych detektywów jesteśmy w stanie zrobić znacznie więcej niż tylko raport faktów. Pomożemy również w ustaleniu przyczyn niewłaściwego zachowania dziecka. To umożliwi Ci podjęcie odpowiednich kroków zaradczych. Jesteśmy znakomicie przygotowani do realizacji tego rodzaju nieszablonowych i bardzo delikatnych zadań.