Łamanie zakazu konkurencji

Łamanie zakazu konkurencji to poważne przewinienie. Z doświadczenia wiemy, że takie sytuacje dzieją się zbyt często. Jeśli jako świadomy i odpowiedzialny przedsiębiorca, chcesz ograniczyć działania naruszające interes Twojej firmy przez osoby związane z nią zawodowo, możesz dokonać tego w kilku prostych krokach.

Naruszenie zakazu konkurencji

Oferta usług detektywistycznych jest skierowana do właścicieli firm podpisujących umowę o zakazie konkurencji z osobami zatrudnionymi, które z czasem ten zakaz naruszają. Jako detektywi pomagamy również, w przypadku, kiedy były pracownik decyduje się na podjęcie podobnego stanowiska i z tego tytułu Twoja firma, może odnotowywać straty materialne lub odczuwać szkody.

Oferujemy Ci pomocną dłoń, jeśli zobowiązałeś się do wypłacania różnego rodzaju wynagrodzeń za brak wykonywania działań konkurencyjnych, a podwładni i tak się do nich uciekają. Dołożymy wszelkich starań, aby dzięki znalezieniu niepodważalnych dowodów, okres wypowiedzenia umowy z tytułu prowadzenia działalności konkurencyjnej przebiegł bezproblemowo.

Zakaz konkurencji – dlaczego warto współpracować z detektywem?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak w trudnym położeniu są przedsiębiorcy oszukiwani przez swoich pracowników. Z tego też względu, dbamy o ich interesy na należytym poziomie.

Pomagamy w różnych sprawach dotyczących łamania zakazu konkurencji. Kompletujemy dowody, sprawdzamy szczegóły zdarzenia, ustalając lokalizację i termin wykroczenia. Upewnimy Cię w słuszności Twoich przypuszczeń. Każdy poszczególny etap zostanie Ci szczegółowo przedstawiony. Wszelkie zdobyte dowody oraz informacje będą mogły zostać wykorzystane na drodze sądowej podczas toczącego się procesu odszkodowania.