Sprawdzanie opiekunki

Weryfikacja kandydatek na nianię

Dziecko to skarb. Żaden rodzic nie chciałby oddać dziecka w nieodpowiednie ręce. Idealna niania powinna wykazywać się nieskazitelną opinią. Jednak często dobre referencje nie mają swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jesteś rodzicem, chcesz zatrudnić nianię? Masz jednak wątpliwości i zadajesz pytania? My przygotujemy dla Ciebie rzetelne odpowiedzi.

Jesteśmy profesjonalnym biurem detektywistycznym z Łodzi. W dyskretny sposób przeprowadzimy odpowiednie działania, które pozwolą ustalić, czy wybrana niania, jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Wbrew pozorom tego rodzaju sprawy są dość złożone. Ich trudność wynika z konieczności zachowania daleko idących środków ostrożności. Działanie na własną rękę lub szukanie pomocy u wykonawców, którzy zachęcają niskimi kosztami usług, najczęściej kończy się niepowodzeniem. Podejmując się tak delikatnej sprawy, należy zachować ostrożność, by nie wzbudzić podejrzeń niani.

Wiemy i rozumiemy, że bezpieczeństwo dziecka jest dla Ciebie priorytetem. Chcemy więc pomóc w zapewnieniu takiej opieki, której oczekujesz. Sprawdzimy nianię i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Zgromadzimy odpowiedzi, na ważne dla Ciebie pytania.

Sprawdzanie opiekunki osób starszych – pomoc detektywa

Sprawdzanie opiekunki w przypadku osób starszych lub chorych także ma swoją zasadność. Kiedy pracodawca zatrudnia kandydata, chce znać jego kwalifikacje oraz doświadczenie. Nie inaczej jest w przypadku opiekunki. W tej sytuacji warto zweryfikować zgodność dokumentów ze stanem rzeczywistym. Nawet najbardziej idealne referencje i rewelacyjne CV łatwo sfałszować. Tu bezcenna okazuje się pomoc prywatnego detektywa.

Co robimy, aby sprawdzanie opiekunki było skuteczne? Upewniamy się, czy wykształcenie, przebyte kursy, szkolenia widniejące w dokumentach są zgodne z rzeczywistością. Potwierdzamy referencje u poprzednich pracodawców. Przeprowadzamy wywiad środowiskowy. Dostarczamy informacje na temat niekaralności opiekunki. Tak kompletna wiedza pozwala podjąć odpowiednią decyzję.

Bywa, że zatrudniliśmy już opiekunkę, uznając ją za doskonałą kandydatkę. Z czasem jej zachowanie wzbudza w nas podejrzenia. W tej sytuacji nasze biuro detektywistyczne także może pomóc. Posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zarejestrować, co opiekunka robi w czasie godzin pracy i jak się zachowuje. Może okazać się, że zatrudniona osoba nie sprawuje należycie opieki nad naszym bliskim, lecz także dopuszcza się kradzieży. Wszystkie ewentualności jesteśmy gotowi zweryfikować.

Sprawdzanie opiekunki lub niani powinno być pierwszą czynnością, jaką należy dokonać przed zatrudnieniem. Zbyt mało wiesz o kandydatce lub kandydacie? W dokumentach pojawiają się niejasności, które chcesz sprawdzić? To, że obawiasz się o bezpieczeństwo swoich bliskich, nie jest niczym dziwnym. My pomożemy Ci te obawy opanować. Sprawdzimy wiarygodność osoby, która ma opiekować się Twoimi dziećmi czy innym członkiem rodziny. Zrobimy to szybko oraz dyskretnie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami.