Sprawy alimentacyjne

Unikanie płacenia alimentów

Przy zasądzaniu wysokości alimentów bardzo istotne jest rozpoznanie sytuacji majątkowej zobowiązanego. Patrząc realistycznie, takich spraw jest mnóstwo i zwykle nie przykłada się wielkiej wagi do ich rzetelnego rozpoznania. Dlatego nieoceniona może być pomoc prywatnego detektywa.

Podejrzewasz, że ojciec Twoich dzieci ma ukryty majątek? Sądzisz, że posuwa się do oszustwa, aby sprawa zakończyła się niższymi alimentami? Często tylko prywatny detektyw jest jedyną osobą, która może dowieść prawdy w sprawach alimentacyjnych.

Sprawy alimentacyjne – usługi detektywa

Podstawowe zadanie prywatnego detektywa w sprawie o alimenty to ustalenie rzeczywistej zdolności zobowiązanego do płacenia określonych kwot. Co to może oznaczać w praktyce?

• Ustalenie ukrytego majątku.

• Rozpoznanie „lewych” wypłat i ustalenie rzeczywistej wysokości zarobków.

• Weryfikację przedstawionych informacji o stanie majątkowym w różnego rodzaju rejestrach lub na drodze wywiadów.

Prywatny detektyw ma umiejętności, które pozwalają dyskretnie i bezpiecznie poszukiwać dodatkowych źródeł dochodu osób zobowiązanych do płacenia alimentów.

Uzyskanie rzetelnych informacji w sprawach alimentacyjnych jest dla sądu kluczowe. Po pierwsze, pozwala uczciwie rozsądzić o wysokości zobowiązania, a po drugie, wpływa też na całościową ocenę wiarygodności osoby zobowiązanej.

Przekaż sprawę profesjonaliście

W pracy prywatnego detektywa ustalającego ukryte źródła dochodu bardzo ważna jest dyskrecja. Dlatego trzeba działać ostrożnie i rozważnie.

Jeśli zdecydujesz się na samodzielne działanie, to nawet jeśli uda Ci się cokolwiek ustalić, dla sądu te informacje mogą być bezużyteczne lub mało wiarygodne. Prywatny detektyw w sprawach alimentacyjnych musi postępować zgodnie z pewnymi procedurami.

Jesteśmy profesjonalistami. Znamy się na tym. Od lat pomagamy rozwiązywać tego typu problemy. Wypracowaliśmy skuteczne metody pozyskania informacji, które będą miały istotne znaczenie w sądzie.

W sprawach alimentacyjnych nie działaj sam!

Niech działa licencjonowany detektyw i sąd. O wysokości alimentów decydować może tylko i wyłącznie organ sądowniczy. Sąd jednak nie może podejmować decyzji na podstawie twoich podejrzeń.

Prywatne ustalenia między partnerami nie są wiążące. Materiał dowodowy przygotowuje się zgodnie z określonymi procedurami. Dlatego w sprawach alimentacyjnych, które często okazują się bardzo skomplikowane – warto poprosić o wsparcie detektywa.

Nasz biuro detektywistyczne JR Detektyw zajmuje się weryfikacją tego, czy alimenty są wykorzystywane zgodnie z ich przeznaczeniem, w pełnej wysokości. Korzystając z olbrzymiego doświadczenia, nowoczesnego sprzętu oraz rozległej wiedzy, jesteśmy w stanie pomóc w najtrudniejszych sprawach. Wesprzemy Cię w walce o uczciwość i zrobimy to zgodnie z etyką detektywa.

Płacisz alimenty? Detektyw powie ci, czy uczciwie!

Spawy o alimenty znajdujące się w naszym portfolio opowiadają rożne historie. Nie zawsze jest tak, że partner nie chce płacić zasądzonych kwot. Zdarza się, że to on występuje w roli pokrzywdzonego.

Jeśli podejrzewasz, że alimenty, które płacisz, nie są przeznaczane na potrzeby dziecka – nie wspomagają jego rozwoju i nie zapewniają mu lepszego startu w dorosłe życie – możesz poprosić prywatnego detektywa o weryfikację swoich podejrzeń. W naszej praktyce stosujemy różne metody: od obserwacji, przez wywiady, aż po badanie przepływów pieniężnych.

Każdy z tych środków pozwala czasem odkryć, że choć płacisz wysokie alimenty, to Twoim dzieciom wcale się nie żyje się lepiej. Zebrany przez prywatnych detektywów materiał może stanowić dla Ciebie podstawę żądania przed sądem zmniejszenia kwoty alimentów albo zniesienia obowiązku alimentacyjnego.Sprawy alimentacyjne często pojawiają się na liście zadań prywatnego detektywa. Kiedy osoby zobowiązane do płacenia alimentów starają się zaniżyć swoje dochody i ukryć majątek, który uzasadniałby zasądzenie wyższych kwot, wtedy wkraczamy my.