Sprawy rodzinne

Detektyw od spraw rodzinnych

Sprawy rodzinne to szerokie pojęcie. W ich zakres można wpisać wszelkie problemy związane z życiem rodzinnym. Jako wykwalifikowani detektywi działamy sprawnie i skutecznie. Naszym klientom dostarczamy istotne informacje, które mogą stać się wiarygodnym materiałem dowodowym wykorzystanym w sądzie. Działamy kompleksowo. Pomagamy w sprawach rodzinnych, służąc fachowym doradztwem na każdym etapie.

Sprawy rodzinne, które trafiają na biurko prywatnego detektywa to w dużej mierze sprawy rozwodowe (link do: https://jr-detektyw.kamilmatyja.pl/sprawy-rozwodowe). Klienci zwracają się do nas z prośbą o wykrycie zdrady i dostarczeniu niezbitych materiałów dowodowych. Rzetelny zestaw informacji oraz dowodów okazuje się zazwyczaj kluczem do rozstrzygnięcia sprawy. Udowodnienie niewierności małżonka może mieć wpływ na decyzję dotycząca opieki nad dziećmi lub podziału majątku.

W pracy detektywa równie często spotykamy się ze zleceniami dotyczącymi spraw alimentacyjnych. W głównej mierze dotyczą one pomocy w wyegzekwowaniu zasądzonych alimentów. Aby uniknąć zobowiązania, wiele osób zataja swoją faktyczną sytuację majątkową. Przez to pozyskanie należności zwykle jest niemożliwe. Zadaniem prywatnego detektywa jest zdobycie informacji na temat ukrytych dochodów, m.in.: dodatkowej pracy czy posiadanych nieruchomości.

Sprawy rodzinne – usługi detektywa

Dbamy o interesy naszych klientów. Przygotowaliśmy więc kompleksową ofertę, która obejmuje takie zagadnienia jak:

• zdrada małżeńska

• sprawy alimentacyjne

• wykrywanie nadajników GPS i podsłuchów

• ustalenia majątkowe osób fizycznych tj. ruchomości i nieruchomości

• poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się

ustalenie dodatkowych źródeł dochodu

• kontrola rodzicielska

odzyskiwanie danych IT

• wykrywanie podsłuchów i badanie komputera pod kątem wycieku informacji

* pomagamy w wykonaniu zadań dotyczących kontroli rodzicielskiej. Jeśli twoje dziecko wyjeżdża np. na wakacje z kolegami poza Łódź, a Ty chcesz wiedzieć, jak się zachowuje, zajmiemy się dyskretną obserwacją. Będziemy z Tobą w stałym kontakcie, informując o wszelkich nieodpowiedzialnych zachowaniach. Natomiast w sytuacji zagrożenia podejmiemy odpowiednie działania, żeby ochronić Twoje dziecko niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajduje.

Jesteśmy detektywami od spraw rodzinnych działającymi w Łodzi, województwie łódzkim i na terenie całego kraju.

W przypadku pracy detektywa sprawy rodzinne stanowią większą część zleceń. Nie oznacza to jednak, że można w ich przypadku działać szablonowo. Wręcz przeciwnie – wypracowanie skutecznych metod zbierania materiału wymaga nowego spojrzenia na sprawę. Każdy problem osadzamy w indywidualnym kontekście. Plan działania opracowujemy, bazując na otrzymanych od klienta informacjach. Znając już zarys sytuacji, możemy wybrać rodzaj metod śledczych. Rozwiązaliśmy wiele skomplikowanych spraw. Nasze działania opierają się na logice, a nie przypadkowych impulsach. Rzetelne podejście do spraw rodzinnych naszych klientów decyduje o skuteczności efektów.