Sprawy rozwodowe

Rozwód z orzeczeniem o winie – pomoc detektywa

Samodzielna walka w sprawach rozwodowych z orzeczeniem o winie wydaje się stosunkowo prosta. Dziś przecież środki techniczne do zbierania dowodów w postaci nagrań, zdjęć czy wiadomości każdy ma w zasięgu ręki. Istnieje jednak sporo powodów, dla których nie należy iść tą ścieżką. Zdobycie wiarygodnych dowodów lepiej powierzyć licencjonowanym detektywom.

Nie szukaj dowodów samodzielnie

Nie wszystko, co nazwiesz dowodem, może faktycznie zostać wykorzystane w sądzie. Istnieją pewne procedury, których zachowanie jest niezbędne, aby można było powiedzieć, że dowód jest ważny, rzetelny. Poza tym należy jeszcze ocenić siłę dowodu: nie każda fotografia, która dokumentuje zdradę, będzie równie silnym dowodem.

Może się więc okazać, że choć Twoim zdaniem dysponujesz materiałem wnoszącym wartość do Twojej sprawy, dla sądu nie będzie miał on znaczenia. Nie będzie on wystarczający, żeby jednoznacznie na jego podstawie orzec o winie tylko jednej ze stron.

Pamiętaj też, że zebrane dowody należy oceniać bezstronnie. Jeśli działasz pod wpływem emocji – do słabego dowodu łatwo dodasz swoją interpretację. To może sprawić, że fakty ocenisz niewłaściwie. Solidne przygotowanie się do sprawy rozwodowej ma kluczowe znaczenie.

Zleć zebranie dowodów prywatnemu detektywowi.

Zbieranie dowodów w sprawach rozwodowych

W filmach zdobycie dowodów zdrady jest niezwykle proste. Rzeczywistość weryfikuje jednak te scenariusze. Bardzo często prywatny detektyw musi poświęcić kilka tygodni na zebranie niepodważalnych dowodów w sprawie rozwodowej. Bywa, że działanie w pojedynkę nie przynosi skutku i detektyw prosi o wsparcie z biura. Na tym złożoność działań i włożony wysiłek się nie kończą. Dla uzyskania jak najlepszych efektów sprawy detektywi zmieniają samochody, pokonują długie trasy, wykorzystują mnóstwo doskonałego technicznie sprzętu. Wszystko po to, żeby zdobyć niezbite dowody.

Dowody winy zebrane przez detektywa

Cały problem z rozwodami z orzeczeniem o winie polega na tym, że winę trzeba udowodnić. Nie na podstawie przekonań czy podejrzeń. Aby orzec o winie, sąd potrzebuje dowodu. Materiału, który spełnia określone normy formalne. I właśnie dlatego pomoc detektywa w sprawach rozwodowych okazuje się bezcenna.

Nasz zespół detektywów składa się z profesjonalistów, doskonale znających nie tylko aspekt operacyjny swojej pracy, ale także normy zawarte w kodeksach. To one jasno precyzują sposoby zdobywania dowodów oraz regulują warunki, jakie muszą spełniać dowody, by mogły zostać użyte w sądzie.

Dyskrecja, profesjonalizm i czas

Profesjonalizm to umiejętność zdobycia mocnych dowodów, które nie zostaną odrzucone ze względów proceduralnych i jednoznacznie przekonają o sile Twoich twierdzeń w sądzie.

Aczkolwiek dowody trzeba zdobywać dyskretnie. Co to oznacza w praktyce? Umiejętność prowadzenia obserwacji lub odzyskiwania danych z nośników elektrycznych w taki sposób, aby nikt nie odkrył tej ingerencji, pozwala zdobyć silniejsze dowody.

Im mocniejsze będą dowody przesądzające o winie partnera, tym szybciej sprawa rozwodowa zakończy się z pozytywnym wynikiem dla Ciebie. Czas jest cenny dla każdego z nas. Raczej nikomu nie zależy na tym, żeby rozprawy rozwodowe przeciągały się latami.

W związku z wymaganiami formalnymi może się okazać, że nawet pozornie proste sprawy rozwodowe znacznie się komplikują. Dlatego też warto zaufać profesjonalistom w branży detektywistycznej.

Mogłoby się wydawać, że sprawy rozwodowe są do siebie podobne jak dwie krople wody. Na pierwszy rzut oka często faktycznie tak jest. Jednak, kiedy dobrze przyjrzymy się szczegółom, prawie zawsze rzeczywistość okazuje się bardziej skomplikowana. Szczególnie w przypadku spraw rozwodowych z orzeczeniem o winie. Tutaj często wsparcie detektywa jest wręcz nieodzowne.