Ustalenia majątkowe

Ustalenia majątkowe osób fizycznych: ruchomości i nieruchomości

Ustalenia majątkowe dotyczących ruchomości i nieruchomości to działania bardzo skomplikowane, wymagające sporego doświadczenia oraz niemałej wiedzy. W JR Detektyw mamy i jedno, i drugie: potrafimy prowadzić rzetelne dochodzenia w sposób dyskretny, lecz skuteczny.

Odkrycie majątku osoby fizycznej nie należy do łatwych zadań. Tylko wieloletnie doświadczenie podpowiada, gdzie szukać i jak działać, aby odnieść sukces. Tymczasem droga od zebrania informacji do przygotowania materiału, który można by było wykorzystać, np. w procesie sądowym, jest często długa i wyboista. Prywatni detektywi, mający co najmniej kilka lat doświadczenia w prowadzeniu najtrudniejszych spraw, będą w stanie to dla Ciebie zrobić.

Im szybsze i bardziej zdecydowane działania podejmiesz, tym większa szansa na pełne, a także maksymalnie rzetelne ustalenia majątkowe konkretnej osoby. Nie dając jej czasu na przygotowanie, zwiększasz swoje szanse. Dlatego, jeśli chcesz ustalić faktyczny majątek danej osoby, nawiąż współpracę z naszym biurem detektywistycznym.

Ustalenie dodatkowych źródeł dochodu

Ustalenie dodatkowych źródeł dochodu przydaje się w wielu przypadkach. A kiedy już sprawa ma swój finał w sądzie, warto zrobić wszystko, żeby jak najszybciej uzyskać korzystne rozstrzygnięcie. Nie pozwoli na to podejmowanie działań na własną rękę. Aby sąd wydał niebudzące wątpliwości orzeczenie, trzeba przedstawić rzetelne dowody.

Nie ma znaczenia, czy ustalenie dodatkowych źródeł dochodu jest potrzebne w sprawie rozwodowej, alimentacyjnej, windykacji należności lub w jeszcze innych sytuacjach. Za każdym razem profesjonalny detektyw od początku tworzy ścieżkę pozyskiwania informacji w taki sposób, aby zebrany materiał można było wykorzystać w postępowaniu dowodowym.

Ustalanie dodatkowych źródeł dochodu jest procedurą skomplikowaną i wielotorową. Wymaga zaangażowania, często zajmuje sporo czasu. To jednak niezbędne, jeśli uzyskane wyniki mają przełożyć się na wymierne efekty.

Ustalenia majątkowe wiążą się zazwyczaj ze sprawami dotyczącymi egzekwowania należności. Dłużnik deklaruje, że nie dysponuje dostatecznymi środkami, by spłacić swoje zobowiązania. Prawnie sprawa zamiera. Komornik stwierdza brak odpowiedniego majątku u dłużnika. Jednak w rzeczywistości bywa inaczej.

JR Detektyw to biuro detektywistyczne z Łodzi, które zajmuje się ustalaniem stanu majątkowego dłużników. Przez lata mieliśmy do czynienia ze sprawami różnego typu, więc doskonale wiemy, jak planować działania. Jesteśmy w stanie dostarczyć informacje na temat rzeczywistych źródeł dochodu. Wiarygodne dane mogą znacznie przyśpieszyć proces odzyskiwania należności. Weryfikujemy i przekazujemy rzetelne informacje dotyczące nieruchomości oraz ruchomości dłużnika. Możemy ustalić także jego pozostałe wierzytelności.

Celowe ukrywanie majątku i faktycznych dochodów znacznie utrudnia i wydłuża proces egzekwowania należności. Informacje zebrane przez detektywa są solidnym dowodem w sprawach sądowych, dlatego warto zdecydować się na usługi profesjonalistów i zyskać na czasie.