Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów i nadajników GPS

Dziś każdy może wyposażyć się w lepszej lub gorszej klasy sprzęt „szpiegowski”. Jednak szkody, które jest w stanie spowodować jeden słaby podsłuch, bywają zaskakująco wysokie. Podstawowe narzędzia do wykrywania nadajników zwykle są nieskuteczne. Co więcej, mogą nawet zdradzić podsłuchującym, że o nich wiesz. Staną się więc ostrożniejsi i nie dadzą się złapać. W wykrywaniu podsłuchów albo nadajników GPS ma się często tylko jedno podejście. Jeśli się nie uda, podsłuchujący ukryje się jeszcze lepiej.

Najprostsze urządzenia do inwigilacji kosztują naprawdę niewiele. Jednak są skutecznym narzędziem pozyskiwania poufnych informacji.

Urządzenia szpiegowskie stają się „bronią” podczas rozwodu. Celem pozostawienia podsłuchu jest najczęściej chęć zdobycia informacji na temat obecnej sytuacji współmałżonka (czy jest w związku z inną osobą, jak zaplanował strategię rozwodową). Posiadanie wiedzy na ten temat pozwala na perfekcyjne przygotowanie się do sprawy rozwodowej. Osoba odpowiedzialna za podsłuch jest o krok dalej niż niczego nieświadomy współmałżonek. Pozyskane informacje mogą zdecydować o jej przewadze w przypadku rozwodu z orzeczeniem o winie lub wpłynąć na decyzję w sprawie opieki nad dzieckiem. To bardzo niebezpieczna sytuacja.

Nieuczciwa konkurencja to nie pusty slogan. Z doświadczenia wiemy, że urządzenia do inwigilacji stosują wobec siebie także przedsiębiorcy. Na czym im zależy? Na poufnych i wrażliwych informacjach dotyczących m.in. danych klientów lub przyszłej ścieżki rozwoju firmy.

Należy pamiętać, że nagrywanie jest nie tylko nieetyczne, lecz przede wszystkim nielegalne. Posiadamy fachową wiedzę i praktyczne umiejętności do tego, aby skutecznie wykryć różnego rodzaju urządzenia podsłuchowe.

Profesjonalne wykrywanie urządzeń szpiegowskich

Absolutnie nie należy podejmować prób wykrywania GPS i podsłuchu samodzielnie. Nawet jeśli uda Ci się namierzyć urządzenie, nie masz 100% pewności, że pozbyłeś się wszystkiego. Nie wiesz, czy nadal jesteś podsłuchiwany.

Nie baw się w detektywa. Zaufaj specjalistom dysponującym sprzętem najnowszej generacji i doświadczeniem, które pozwala w pełni wykorzystać możliwości najnowszych technologii. Jesteśmy w stanie odnaleźć podsłuchy oraz kamery w mieszkaniach, nadajniki GPS w samochodach czy instalacje szpiegujące w smartfonach.

Skontaktuj się z nami, korzystając z bezpiecznego kanału kontaktu, a my przedstawimy możliwości, a następnie skutecznie wykonamy naszą część zadania. Szybko znajdziemy każdy nadajnik i przywrócimy Ci spokój oraz prywatność.