Ustalenie i poszukiwanie majątku osób chcących go ukryć

Ukrywanie ruchomości i nieruchomości, praca na czarno cele ukrycia dochodu.

Coraz częstszą sytuacją, jaka zdarza się podczas współpracy z kontrahentami pozostaje brak chęci do zapłaty należnej kwoty. Gro osób, postanawia ukryć swoje dochody w postaci ruchomości i nieruchomości, czy pracy na czarno. Z pomocą profesjonalnego detektywa, ustalisz wszystkie najważniejsze szczegóły. Zobacz, co mogę dla Ciebie zrobić. Zapraszam do lektury!

Patrząc przez pryzmat mojego dotychczasowego doświadczenia oraz umiejętności, mogę zaoferować rozwiązanie problemu z nieuczciwym dłużnikiem. Osoby, które chcą ukryć swój dobytek doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że bycie zadłużonym nie jest uznane przez prawo za karalne. Niemniej jednak, działania takie jak chociażby próba ochrony swojego majątku przed windykacją mogą być uznane za przestępstwo.

Jak bowiem podaje Kodeks Karny: Kto, w razie grożącej mu niewypłacalności lub upadłości, udaremnia lub uszczupla zaspokojenie swojego wierzyciela przez to, że usuwa, ukrywa, zbywa, darowuje, niszczy, rzeczywiście lub pozornie obciąża albo uszkadza składniki swojego majątku, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Ponadto, w przypadku, gdy pokrzywdzonym w sprawie nie jest Skarb Państwa, chęć udaremnienia przestępstwa leży w woli pokrzywdzonego.

Ustalanie majątku dłużnika.

Profesjonalny detektyw, pomoże w zgromadzeniu niezbędnych materiałów dowodowych, które jednoznacznie przesuną szalę zwycięstwa na stronę wierzyciela, potwierdzając jednocześnie dokonanie przestępstwa przez dłużnika.

Aby scenariusz ten doszedł do skutku konieczne pozostaje zgromadzenie potwierdzonych informacji o między innymi: akcja i udziałach, ruchomościach oraz nieruchomościach, które są zlokalizowane na terenie Rzeczypospolitej Polskiej wraz ze stwierdzoną wartością przez rzeczoznawcę majątkowego. Warto mieć pod ręką dokumenty, które potwierdzają próbę ukrycia majątku. Niezbędne pozostaje również określenie legalnego lub nielegalnego miejsca pracy, sprawdzenie, czy dłużnik dysponuje dodatkowymi źródłami dochodu na przykład w postaci alimentów.

Za sprawą współpracy z naszym biurem detektywistycznym przeprowadzisz sprawne i efektywne działania operacyjne, które pozwolą na trafne ustalenie i poszukiwanie majątku osoby zadłużonej, które ukryła go, bądź upozorowała jego pozbycie się. Możesz również skorzystać z usługi w związku z potrzebą sprawdzenia kontrahenta i sprawdzenia jego wypłacalności. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub zainteresowania – nie trać czasu! Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, a zaczniemy swoje efektywne działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + 6 =