Zdrady – na co zwrócić uwagę w zachowaniu partnera, jak rozpoznać zdradę, symptomy zdrady.

Zdrada w małżeństwie.

Nad Twoim związkiem zatrzymała się burzowa chmura? Coraz częściej unikacie wspólnych rozmów? A może masz wrażenie, że partner coś przed Tobą ukrywa?

Jeśli podejrzewasz, że do Waszej relacji wkradła się osoba trzecia, pomożemy zwrócić Ci uwagę na pewne symptomy, które sukcesywnie potwierdzą bądź zaprzeczą Twoje przypuszczenia!

Dzisiejszy świat i postęp technologiczny ułatwia dostęp do różnorodnych informacji. Wręcz banalne okazuje się także zawieranie nowych znajomości, co znacznie zwiększyło potencjalne prawdopodobieństwo wystąpienia romansów nawet w szczęśliwych związkach z długim stażem. Niewierność można maskować na wiele sposób, a najbardziej wytrwali i wyrachowani potrafią uniknąć konfrontacji nawet przez kilkanaście lat prowadząc podwójne życie.

Pierwszymi symptomami, które ostrzegają przed ewentualnej zdradzie pozostają ogólne rozdrażnienie i zdenerwowanie. Jeśli wszystkie znaki na niebie, świadczą o przypuszczalnej zdradzie – dzięki naszemu poradnikowi dowiesz się jak rozpoznać zdradę. Zapraszamy do lektury najczęstszych oznak niewierności.

Stosowanie diet odchudzających, nowe ubrania.

Nagła chęć zmiany swojej sylwetki zawsze budzi kontrowersje. Nagle, nasza druga połówka zaczyna trenować, zdrowo się odżywiać. Jej szafa zostaje zapełniona nową, modną odzieżą i eleganckimi dodatkami. To jedne z najpopularniejszych sygnałów, jakie rozpoczynają sprawdzenie wierności.

Mniejsza ochota na seks.

Twój partner zaczął proponować nowe techniki seksualne? Wcześniej stronił od tego typu praktyk i zawsze stawiał na tradycyjne metody uprawiania miłości. A może wręcz przeciwnie – od pewnego czasu nie wykazuje chęci na upojne chwile przy Twoim boku? W takim razie bardzo możliwe, że zaspokaja swoje potrzeby seksualne z kimś innym.

Często znikanie na dłuższy czas.

Nagle zmienił swoje nawyki – więcej pracuje, wcześniej wychodzi z domu. Bardzo często udaje się na delegacje i wyjazdy integracyjne. Nie stroni od wieczornych wypadów do pobliskiego baru? Jeśli pokochał nadgodziny – miej się na baczności i trzymaj rękę na pulsie! Sprawdź, czy podczas jego nieobecności kontakt z nim nie jest utrudniony.

Nowe wydatki, zatajone rachunki.

Podejrzewasz zdradę? Sprawdzaj paragony, faktury, historie konta bankowego. Poproś o wyjaśnienia wszystkich tajemniczych transakcji. Jeśli z pełną premedytacją kłamie, kiedy zapytasz go co robił wczoraj wieczorem (nie mógł wyjść z kolegami do clubu skoro w tym samym czasie płacił za wystawną kolację) – Twoje podejrzenia mogą okazać się rzeczywiste.

Hasło do telefonu i komputera.

Jego telefon komórkowy i laptop nigdy wcześniej nie były zabezpieczone hasłem – teraz to już przeszłość. Partner szyfruje swoje prywatne rzeczy i służbowe dokumenty tak, jakby miał coś przed Tobą do ukrycia. Pamiętaj, że bilingi, smsy i maile to niezliczone źródło dowodów i przy odrobinie cierpliwości jesteś w stanie dowiedzieć się niemalże wszystkiego.

Działanie na własną rękę nie musi przynieść imponujących rezultatów. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i powierz zadanie profesjonalistom, którzy zrobią wszystko by rozwikłać Twoje przypuszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + three =